Frontend App Developer:ka

Testowanie jednostkowe

Zastosuj teraz!
48159 Münster
450€-podstawa

Zostań częścią pipeline

Kodowanie to twoja pasja i szukasz nowego wyzwania? Dołącz do naszego zespołu!

Twoje zadania

Zastanawiasz się, jakie zadania cię u nas czekają?

1

Tworzenie testów jednostkowych

Twoje główne zadanie będzie polegać na tworzeniu testów jednostkowych dla naszej aplikacji.

2

Wsparcie przy rozbudowie procesu testowania

Pomóż naszemu zespołowi w rozwijaniu procesu testowania

Twój profil

Aby być idealnie odpowiednim do tego stanowiska, powinieneś posiadać kilka umiejętności!

Pipeline_expectation_icon_alt

TypeScript

Jesteś zaznajomiony z programowaniem aplikacji TypeScript.

Jasmine & Karma

Posiadasz obszerne umiejętności w zakresie testowania jednostkowego.

Pasja

Kochasz to, co robisz i szukasz nowych wyzwań w środowisku startupowym.

Twoje korzyści

Daj i otrzymaj - Te fajne korzyści czekają na Ciebie u nas!

Pipeline_benefit_icon_alt

Inspirowające i wymagające zadania w młodym startupie

Elastyczne modele czasu pracy

Duże możliwości pracy zdalnej

Dogodne położenie komunikacyjne

Motywowani i mili koledzy z pracy

Spokojne środowisko pracy

Myślisz, że jesteś odpowiednią osobą do tego stanowiska? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Imię *
Nazwisko *
Ile lat masz doświadczenia zawodowego? *
Krótki życiorys *
Twoje portfolio *
Czy masz już doświadczenie w tej dziedzinie? *
Adres e-mail *
Numer telefonu *